Przejdź do treści

ZDROWY STYL ŻYCIA

Szkoła Podstawowa w Opatowie bierze udział w programie Zdrowy Styl Życia. Koordynatorami projektu są Elwira Wielgosz i Przemysław Durlej. W ramach programu szkoła uczestniczy w różnych działaniach związanych ze zdrowym stylem życia. W projekt zaangażowani są wszyscy wychowawcy i nauczyciele, którzy na godzinach wychowawczych angażują się w działania wraz z dziećmi. Szkoła wzięła również udział w Ogólnopolskim konkursie CROMEGA. Uczniowie zdobyli ogromny sukces dla szkoły gdyż wywalczyli II miejsce. Uczeń Stanisław Napierała zajął III miejsce w kategorii prace plastyczne natomiast w kategorii prace multimedialne wyróżnienie otrzymali: Krzysztof Napierała, Maksymilian Antonienko oraz Nataniel Antonienko. Nagrody na uroczystym apelu wręczyła uczniom dyrektor szkoły Maria Haziak wraz z panią Ewa Gudrą.Uczniowie otrzymali książki, gry multimedialne oraz dyplomy natomiast szkoła statuetki.