Skip to content

PASOWANIE KLASY PIERWSZEJ

15 października 2019r. odbyła się uroczystość pasowania pierwszoklasistów. Składając ślubowanie, stali się pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej. W uroczystości uczestniczyli pracownicy szkoły, starsi koledzy i koleżanki oraz rodzice.

Uroczystość rozpoczęła się polonezem, którym koledzy z III klasy wprowadzili pierwszoklasistów na scenę. Potem była część artystyczna połączona z małym egzaminem, po czym Pani dyrektor pasowała pierwszoklasistów na uczniów. Na koniec były życzenia od wszystkich zgromadzonych i słodkie upominki od rodziców.

Nowym uczniom życzymy samych pięknych chwil w szkole. Niech nauka stanie się pasją i ciągłą potrzebą doskonalenia własnych osobowości i charakterów, a koledzy będą serdecznymi przyjaciółmi, z którymi przeżyją wiele ciekawych przygód. Niech spotkają na swojej szkolnej drodze samych znakomitych nauczycieli- mistrzów, dzięki którym będą mogli odnosić wiele sukcesów i rozwijać swoje uzdolnienia i talenty. Niech uczą się szacunku do drugiego człowieka, patriotyzmu i miłości do naszej Ojczyzny, by jak najlepiej przygotować się do służby społecznej w dorosłym życiu. Niech będą dumą swoich rodziców i nauczycieli.