Skip to content

Odklejeni od smartfona

Odklejeni od smartfona

25 października uczniowie naszej szkoły klas VII I VIII wzięli udział w rajdzie rowerowym , którego organizatorem był urząd Gminy Łęka Opatowska. Rajd został zorganizowany w ramach realizacji projektu  „Odklejeni od Smartfona. Naszym uzależnieniem jest sport”  Piękna, słoneczna pogoda sprzyjały pokonaniu ponad 30 km i podziwianiu trasy która wiodła przez miejscowości: Łęka Opatowska, Szalonka, Zmyślona Słupska, Kuźnica Słupska, Lipie, Raków, Marianka Siemieńska. Nad naszym bezpieczeństwem czuwali strażacy OSP Trzebień oraz Opatów. Każdy uczestnik rajdu otrzymał pamiątkową kamizelkę odblaskową oraz gadżety odblaskowe. Rajd zakończył się w miejscowości Marianka Siemieńska w Centrum Pszczelarstwa, gdzie na każdego uczestnika czekał przygotowany i bardzo zdrowy poczęstunek. Opiekunami naszej młodzieży były Pani Dyrektor, p. Joanna Pietras, p. Agata Rybak. Gratulujemy udziału w rajdzie.

/-/ Agata Rybak