Przejdź do treści

OBUDŹ W SOBIE PASJĘ

Dnia 28.09.2017 r. w Szkole Podstawowej w Opatowie odbyły się wspaniałe warsztaty pt. „Obudź w sobie pasję” prowadzone przez Mistrza Europy we Freestyle football – Pawła Skórę. Uczniowie podziwiali wspaniałe triki piłkarskie oraz dowiedzieli się jak ważne jest mieć w życiu swoją pasję. Pan Paweł nauczył uczniów fantastycznych sztuczek oraz rozdał zdjęcia z autografami. Wszyscy bawili się doskonale                     i podziwiali wspaniałe popisy mistrza piłki nożnej. Warsztaty przeprowadzone zostały w ramach wprowadzonego do szkoły doradztwa zawodowego.  Gość specjalny zaproszony został przez nauczycieli Elwirę Wielgosz, Przemysława Durleja oraz doradcę zawodowego Paulinę Tucholską. Dyrektor Pani Maria Haziak wraz z uczniami podziękowali Panu Pawłowi za  mistrzowskie popisy oraz rozbudzenie pasji.   Pokaz został ufundowany przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej w Opatowie.