Przejdź do treści

DORADZTWO ZAWODOWE

DORADZTWO ZAWODOWE

W dniu 11 grudnia  2019 r. klasa VIII  wraz ze szkolnym doradcą zawodowym p. Pauliną Tucholską wzięli udział w wyjeździe do zakładu pracy LIVELLO SP. Z O. O. z siedzibą Dobrydział. Głównym celem wyjazdu było poznanie przez uczniów specyfiki pracy na poszczególnych stanowiskach pracy, poznanie kierunków kształcenia oraz pomoc i wsparcie uczniów w wyborze dalszej ścieżki edukacyjnej. Uczniowie zanim poszli na halę produkcyjną, by poznać pracę na poszczególnych stanowiskach mieli spotkanie z doradcą zawodowym pracującym w/w zakładzie p. Moniką Józefowską, która m.in. przedstawiła uczniom możliwości kształcenia w szkołach ponadpodstawowych oraz zapoznała uczniów
z działalnością Szkółki Tapicerskiej LIVELLO i jej cechami charakterystycznymi.

dav
sdr
dav