Przejdź do treści

Dnia Dziecka klasy VI A i VI B

1 czerwca 2021 r. z okazji Dnia Dziecka klasy VI A i VI B razem z wychowawczyniami uczestniczyły w wycieczce do Wrocławia.   

Program wycieczki obejmował pobyt we wrocławskim Aquaparku, w którym uczniowie spędzili miło czas korzystając z wielu atrakcji: kąpieli w basenach dla dzieci o różnej temperaturze wody, z „leniwej rzeki”, basenu z falami oraz z różnego rodzaju zjeżdżalni  np. pontonowej. Następnym punktem wycieczki był pobyt w Muzeum Przyrodniczym, w którym uczniowie obejrzeli wiele ciekawych eksponatów np. szkielet największego zwierzęcia, jakie kiedykolwiek żyło na ziemi – płetwala błękitnego, szkielet jelenia olbrzymiego, czaszkę tura, wystawę motyli, pszczół, ptaków, zwierząt, płazów, gadów z różnych stron świata. Po obejrzeniu eksponatów muzealnych uczniowie udali się do Ogrodu Botanicznego gdzie spacerując alejkami podziwiali kwitnące rododendrony, azalie i różaneczniki. Ostatnim punktem wycieczki był seans filmowy w Multikinie pt.” Krudowie 2”.