Przejdź do treści

BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

Bal Wszystkich Świętych

29 października w godzinach popołudniowych na sali gimnastycznej odbył się bal, który promował świętość i był alternatywą dla różnych imprez z okazji Halloween. Ideą balu jest aby, przebrać za anioła lub kogoś świętego . Tak było również  u nas. Szczególnie dużą aktywnością w pomysłach na przebranie wykazały się najmłodsze dzieci z klas 0-III oraz  klasy: V-VI Prowadzącym bal był ksiądz proboszcz Józef Wachowiak. Przez dwie godziny przy muzyce i zabawach dzieci były bardzo aktywne i zaangażowane. Oprócz śpiewów i tańców były konkursy na wiedzę : zagadki, quizy, oraz zabawy  na integrację i szybki  refleks. Wśród postaci świętych przeważały anioły, lecz poza nimi byli : Maryja, święty Józef, siostry zakonne, święty Karol. Dla każdego uczestnika balu czekały kosze z cukierkami oraz kącik z wypiekami, które rozprowadzał samorząd uczniowski. Piosenką „ Taki duży, taki mały” z repertuaru Arki Noego rozpoczęliśmy  i zakończyliśmy nasz tegoroczny bal.

/-/ Agata Rybak

rpt
rpt
rpt
rpt
rpt
rpt
dav
dav
dav
dav
dav