Przejdź do treści

Bal Karnawałowy

Dnia 10.01.2015r. w Szkole Podstawowej w Opatowie odbył się bal karnawałowy dla dzieci i rodziców zorganizowany przez Radę Rodziców. Rozpoczął się on pokazem tańca, przygotowanym przez Studio Tańca retro, działające przy Kępińskim Ośrodku Kultury. Profesjonalni tancerze zaprezentowali dwa style taneczne : standardowy i latynoamerykański. Prezentujące pary posiadały wysoką klasę taneczną – D.

Następnie dzieci, wraz z rodzicami i nauczycielami, uczestniczyły w zabawach integracyjnych i tanecznych. Rada Rodziców przygotowała poczęstunek dla dzieci oraz zaproszonych gości.

Tematem przewodnim imprezy były Hawaje, więc większość uczestników przebrana była tematycznie. Nie zabrakło również innych, pięknych strojów, takich jak np. piraci, księżniczki i inne postacie z bajek. Uczniowie mieli profesjonalną sesję fotograficzną upamiętniającą piękne kostiumy.

Na zakończenie odbył się również pokaz tańca, tym razem przygotowany przez uczestników z kółka tanecznego, prowadzonego przez Pawła Wielgosza. Uczniowie w dwóch grupach wiekowych: młodszej i starszej, zaprezentowali swoje umiejętności w tańcach takich jak: zumba czy hip-hop.

Wszyscy bawili się znakomicie.