Przejdź do treści

Z życzeniami dla Jubilatów

16 stycznia 2020 r. w sali widowiskowej Urzędu Gminy Łęka Opatowska odbyło się spotkanie z mieszkańcami naszej gminy, którzy skończyli 90 lat. Był to wyjątkowy czas. Przepełniony radością, wspomnieniami jubilatów,  wielu życzeń, wręczenia listów gratulacyjnych, były również chwile wzruszeń, kiedy wspomnienia sięgały czasów  trudnych i ciężkich. Występ solistek Sary i Mai Kasprzak z Opatowa oraz Dagmary Stanikowskiej był pięknym akcentem bożonarodzeniowym. To wyjątkowe spotkanie zostało upamiętnione wspólną fotografią. Członkowie szkolnego klubu wolontariatu  z Łęki Opatowskiej wraz z opiekunem panią Renatą Klepacz oraz  delegacja harcerzy z naszej szkoły : dh Krzysztof Stryjak, dh Magdalena Skórecka, dh Wiktoria Szczęsna każdemu jubilatowi wręczali : okolicznościową kartkę przygotowaną przez wolontariuszy wraz z różą od harcerzy. Ten czas w naszej pamięci pozostanie na zawsze . Wiek jubilatów dla młodego pokolenia, jest cennym  przekazywaniem bardzo wielu życiowych mądrości ,z których naprawdę warto korzystać.

/-/ Agata Rybak