Skip to content

Wycieczka do Słupi

W środę 12 października w ramach aktywnych form turystyki, byliśmy u pani Basi Woźnicy. Tak, u pani Basi, ale nie w jej domu tylko w Słupi, gdzie mieszczą się warsztaty terapii zajęciowej, w których uczestniczą osoby niepełnosprawne. Panie i panowie przebywający tam są bardzo fajni i mili. Chętnie nam pomagali w naszych zadaniach. Ja i Weronika poszłyśmy do sali ogrodniczej. Myślałam, że będziemy coś sadzić w doniczkach ale jednak robiłyśmy figurki z gipsu. Malowałyśmy farbami a potem poszłyśmy do chłopaków: Huberta i Kacpra, ponieważ oni robili szopkę. Pani przykleiła figurki do pięknej szopki i zabraliśmy ją do klasy. Pod koniec, gdy się pożegnaliśmy, pani Agnieszka dała nam okulary przeciwsłoneczne z Panem Jezusem.
Natalia Biernacka- uczennica klasy V

photo-1 photo-2 photo-3 photo-4 photo-5 photo-6 photo-8 photo-9