Skip to content

WYCIECZKA DO OPOLA

1 marca br., uczniowie klas VII a i VII b ze Szkoły Podstawowej  im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego          w Opatowie, pojechali do Opola na wycieczkę. Głównym punktem wyjazdu, był Teatr Lalki i Aktora. Uczniowie zobaczyli interpretację baśni H. Ch.  Andersena „Królowa Śniegu”. Sztukę reżyserował Tomasz Kaczorowski, natomiast adaptację  przygotował Beniamin Bukowski. W   magiczny świat baśniowej opowieści, wprowadzała widzów wyśmienita gra aktorów,  nastrojowa i liryczna muzyka      a także scenografia w kolorach biało-czarnych.  Po sztuce, uczniowie udali się do Parku Trampolin „Odskocznia”, gdzie dali upust swojej aktywności i sprawnościom fizycznym. Wspólny wyjazd klas VII był bardzo udany. Po nauce zdalnej był okazją do integracji, rozmów, wspólnego spędzenia czasu            i rozrywki.

WYCIECZKA DO OPOLA- FILM