Przejdź do treści

Wybór Samarytanina Roku 2020/2021

W dniu 22 czerwca  odbył się w naszej szkole wybór Samarytanina Roku 2020/2021, przygotowany przez p. Agatę Rybak.

Wybór Samarytanina Roku został przeniesiony z powodu zdalnego nauczania z grudnia 2020 na ostatni tydzień nauki w roku szkolnym 2021. Samarytanki klas prezentowały się na forum szkoły poprzez odczytanie listu. Treścią listu były wskazane wartości, którymi kierują się na co dzień, autorytet za którym podążają oraz marzenie, którym dzieliły się z naszym patronem Kardynałem Stefanem Wyszyńskim. Z okazji zbliżającej się beatyfikacji naszego patrona, każda samarytanka ułożyła rymowankę, która zostanie wykorzystana już w nowym roku szkolnym. Tytuł Samarytanki Roku uzyskała uczennica klasy VIII- Emilia Szczęsna. Statuetkę otwartej dłoni przekazał Samarytanin Roku 2019 obecnie uczeń klasy VII Adrian Lubojański. Każda samarytanka z rąk Pani Dyrektor otrzymała skromne upominki religijne.

Wybrane Samarytanki klasowe to :

kl. 8 – Emilia Szczęsna

kl. 7 – Roksana Baranowska

kl. 6b – Emilia Masłowska

kl. 6a – Gabriela Gąska

kl. 4 – Michalina Żłobińska

Samarytanką Roku została – EMILIA SZCZĘSNA kl. 8