Przejdź do treści

UROCZYSTOŚĆ UKOŃCZENIA SZKOŁY PRZEZ KLASĘ ÓSMĄ

Zakończenie klasy 8

23.06.2021r odbyło się uroczyste zakończenie klasy 8 wraz z rodzicami. Rozpoczęło się mszą św. o godz 17.00. Około 18.00 na sali gimnastycznej odbyła się część oficjalna, na której absolwenci otrzymali dyplomy ukończenia Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Opatowie, nagrody książkowe za osiągnięcia, a uczniowie, którzy uzyskali świadectwa z wyróżnieniem -listy pochwalne. Listy gratulacyjne oraz podziękowania skierowane były również do rodziców. Były też słowa pożegnania od kolegów i koleżanek z kl. 7 Po ślubowaniu absolwentów nastąpiły podziękowania ze strony wychowanków oraz część artystyczna w ich wykonaniu z polonezem kończącym oficjalną uroczystość. Dzieci do godziny 23.00 bawiły się przy rytmach muzyki dyskotekowej. Rodzice nie zapomnieli o poczęstunku dla swoich pociech i nauczycieli. Trudne było rozstanie, gdyż na pożegnanie niejednemu uczniowi zakręciła się w oku łezka.