Przejdź do treści

SZKOLNY POKAZ TALENTÓW – RELACJA

Dnia 21.03.2018 r. w Szkole Podstawowej w Opatowie odbył się Szkolny Pokaz Talentów. Uczniowie wszystkich klas oraz dzieci ze świetlicy środowiskowej wykonali piękne makiety związane ze zdrowym stylem życia. Makiety prezentowały zarówno dyscypliny sportowe, dbanie o środowisko, zagrożenia związane ze stosowaniem używek, zdrowe odżywianie oraz dbałość o zdrowie. Następnie odbył się szkolny pokaz talentów. Uczniowie zaprezentowali takie talenty jak: śpiew, taniec, wiedza
o dinozaurach oraz popisy kabaretowe. Występy pokazały, że wśród naszych uczniów jest wiele talentów. Ponadto Samorząd Uczniowski ufundował nagrody dla dwóch uczennic Malwiny
i Karoliny za wzruszające prace plastyczne związane z obchodami „Światowego Dnia Dzieci
z Zespołem Downa”. Nagrody zostały uroczyście wręczone przez pedagoga szkolnego.