Przejdź do treści

SUKCES UCZNIÓW KLASY II

W listopadzie został ogłoszony przez Centrum Wsparcia Rzemiosła Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu, konkurs plastyczny pt. „ Mój wymarzony zawód”. Zadaniem uczniów klas 1-3 szkół podstawowych, było plastyczne zinterpretowanie tego, czym chcieliby się zająć w przyszłości. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Opatowie aktywnie podjęli się tego zadania. Liczba nadesłanych prac zaskoczyła nawet organizatorów. Napłynęło 650 prac z 45 szkół. Wyróżniono 71 prac, w tym dwie prace : Amelii Kosińskiej                            pt. „ Ogrodniczka” i Nikodema Strzeleckiego pt. „ Kierowca” ze Szkoły Podstawowej w Opatowie. Pierwsze miejsce otrzymała również praca Oliwii Krzymińskiej z kl. II,                 pt. „ Ogrodniczka”. Uroczysta Gala wręczenia nagród odbyła się 10 grudnia w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu. Rozdanie nagród i wyróżnień uatrakcyjniła wizyta Świętego Mikołaja oraz animacje i zabawy taneczne. Na wszystkich czekał słodki poczęstunek przygotowany przez lokalnych rzemieślników.