Przejdź do treści

SPOTKANIE WIGILIJNE

Dnia 21.12.2018 r. w Szkole Podstawowej w Opatowie odbyło się spotkanie wigilijne. Nie było zajęć lekcyjnych i starano się spędzić ten dzień bardzo uroczyście. W nastrój świąteczny wprowadził wszystkich „ taniec śnieżynek”  w wykonaniu uczennic z klasy II. Następnie odbyła się krótka akademia pt. „ Z prochu i żebra”, przygotowana przez świetlicę środowiskową.  Kolejnym punktem programu były występy taneczne dzieci uczęszczających na dodatkowe zajęcia taneczne. Na koniec odbyło się podsumowanie akcji charytatywnych.  Została również wręczona świąteczna paczka jednemu z dzieci niepełnosprawnych z terenu gminy Łęka Opatowska. Po podzieleniu się opłatkiem uczniowie klas młodszych udali się na spotkania opłatkowe w klasach, natomiast  starsi zostali na spotkaniu przygotowanym przez gimnazjum zatytułowanym”  Samarytanin”.