Przejdź do treści

SPOTKANIE AUTORSKIE

Dnia 17.01.2018 r. Szkołę Podstawową w Opatowie odwiedziła Barbara Gruszka autorka książek: „Jak w 7 krokach odkryć prawdy życiowe i zrozumieć sens życia” oraz „ Prezent na dziś 365 Motywacji dla Ciebie”. Spotkanie odbyło się w ramach doradztwa zawodowego. Pani Barbara powiedziała uczniom jak ważna jest w życiu pasja oraz pozytywne myślenie. Podkreślała jak ważne jest mieć swoje marzenia i dążyć do ich realizacji.  Barbara Gruszka to pasjonatka rozwoju osobistego. Jej książka „Jak w 7 krokach odkryć prawdy życiowe i zrozumieć sens życia” jest przewodnikiem, który prowadzi nas krok po kroku pokazując, jak na nowo zbudować swoje życie, jak odzyskać radość, sięgnąć po należne sobie miejsce i przede wszystkim poczuć, że się żyje. Spotkanie miało zachęcić uczniów do sięgania po książkę w każdej sytuacji życiowej. Uczniowie zrozumieli, że nie tylko czytamy literaturę beletrystyczną, lecz także  biografie, poradniki oraz różnego rodzaju przewodniki.