Przejdź do treści

PODZIĘKOWANIA DLA WOLONTARIUSZY

Dzisiaj, odwiedzili nas przedstawiciele Caritas w Kaliszu: pani Karolina Całkowska – Krawczyk i ksiądz Łukasz Skorecki. Celem wizyty było spotkanie z członkami Szkolnego Koła Wolontariatu, podczas którego zostali obdarowani świątecznymi upominkami. Było to podziękowanie za udział w ogólnopolskiej akcji: „Tak. Pomagam”- podczas której zbierane zostały produkty żywnościowe pod dyskontami Biedronka i Dino. Zebrane produkty zostaną rozdane potrzebującym. Podziękowania były także, za udział w zbiórce dla potrzebujących z okazji VII Światowego Dnia Ubogich. Zebrane rzeczy zostały przekazane przez naszych uczniów bezdomnym i biednym w ośrodku Caritas w Kaliszu. Wszystkim uczniom i rodzicom dziękujemy za hojne dary tym bardziej, że jak powiedział ksiądz Łukasz – „były to niejednokrotnie rzeczy, które ratowały życie ludziom bezdomnym i biednym” .