Skip to content

Konkurs wiedzy o św. Janie Bosko.

24 kwietnia 2015r w Szkole Podstawowej nr 7 im. generała Józefa Bema w OstrowieWielkopolskim odbył się finał VII Diecezjalnego Konkursu Religijnego pt. „Świętych kocham i szanuję, ich uczynki naśladuję – św. Jan Bosko”. Do tego etapu przeszło 14 szkół wyłonionych podczas etapu dekanalnego spośród 54 startujących. Reprezentantami naszej szkoły byli: Stanisław Napierała z kl. IV i Andrzej Grzesiak z kl. V, którzy na szczeblu dekanalnym zajęli I miejsce. Tym razem nasi reprezentanci uplasowali się na czwartym miejscu. Gratulujemy im tak wysokiego wyniku. Jesteśmy z nich bardzo dumni. Mamy nadzieję, że poznana postać św. Jana Bosko będzie promieniować w ich życiu i pomoże im zawsze tak wybierać, aby ks. Bosko też był z nich dumny.

20150424_124059