Skip to content

IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego

Dnia 06.12.2015r. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Opatowie reprezentowali swoją szkołę na” IX Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego”. Zaprezentowali się w takich tańcach jak: Samba, CHA CHA, Polka, Walc Angielski. Zostali oni przygotowani przez Pana Pawła Wielgosza i występowali w kategorii „Pierwszy Krok”. Wszyscy zdobyli pierwsze miejsca i otrzymali złoty medal. Po występie uczestnicy zdobyli autografy Kamila Kuroczko oraz Agnieszki Kaczorowskiej, gwiazd gali tanecznej tego turnieju.
Szkołę w Opatowie reprezentowali:
Maciej Górecki
Michalina Tucholska
Maciej Balcerek
Maja Jędrysiak
Karolina Zimoch
Emilia Szczęsna
Ola Wrzalska
Daria Lubojańska
Tomasz Wojtasik
Natalia Biernacka
Natalia Nawrot
Wiktoria Musiała

 

zdjęcie 3(2) zdjęcie 3(1) — kopia — kopia zdjęcie 2(1) — kopia — kopia zdjęcie 1(1) — kopia — kopia — kopia zdjęcie 4 — kopia — kopia zdjęcie 2(3) — kopia — kopia

zdjęcie 5 — kopia — kopia — kopia