Przejdź do treści

Igrzyska młodzieży – Unihokej

6 i 7 listopada 2019 r. gmina Baranów gościła uczestników w ramach Igrzysk Dzieci (Finały Powiatowe w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców). Unihokeistki ze Szkoły Podstawowej w Opatowie wywalczyły mistrzowski tytuł i awans do Finału Rejonu Kaliskiego. Najskuteczniejszą zawodniczką turnieju została Alicja Woźniak. Chłopcy zajęli w tych zawodach V miejsce. Wcześniej obie drużyny zajęły I miejsce w mistrzostwach gminy Łęka Opatowska, co dało im bezpośredni awans do Finału Powiatu.

Skład drużyny: Alicja Woźniak, Dominika Baranowska, Roksana Baranowska, Karolina Udała, Weronika Kisiel, Gabriela Gąska, Julia Stempin, Nadia Hetmańczyk, Maja Jędrysiak, Michalina Tucholska.

 

Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Dziewcząt – Mroczeń 06.11.2019 r.

Grupa A – wyniki:

  • SP Łęka Mroczeńska- SP Krążkowy 1:3
  • SP Opatów – SP Krążkowy 2:1
  • SP Łęka Mroczeńska – SP Opatów 0:0

Grupa B – wyniki:

  • SP Mroczeń- SP Kierzno 2:1
  • SP Łęka Opatowska – SP Kierzno 2:1
  • SP Mroczeń – SP Łęka Opatowska 2:1

Półfinały

  • SP Mroczeń – SP Krążkowy 2:3
  • SP Łęka Opatowska – SP Opatów 2:3

Finał

SP Opatów – SP Krążkowy 1:0