Przejdź do treści

Halowa Piłka Nożna

Halowa Piłka Nożna

14 grudnia br. w hali sportowej w Łęce Opatowskiej został rozegrany gminny turniej, w którym udział wzięły: SP Trzebień, SP Siemianice, SP Łęka Opatowska. Turniej został rozegrany w dwóch kategoriach wiekowych : igrzyska dzieci oraz igrzyska młodzieży szkolnej. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:

Igrzyska Dzieci- uczniowie: Szymon Bęben, Szymon Hendrys, Tobiasz Długowski, Kamil Kisiel, Mikołaj Bęben, Hubert Adamski, Bartosz Grzesiak, Marcel Małolepszy, Krzysztof Stryjak. Chłopcy zajęli II miejsce.

Wyróżnienia otrzymali:

Najlepszy zawodnik- Mikołaj Bęben

Najlepszy strzelec- Hubert Adamski

Igrzyska Młodzieży Szkolnej- uczniowie: Przemysław Dyla, Mega Mateusz, Fabian Owczarek, Kamil Rybak, Miłosz Rak, Krzysztof Napierała, Filip Wielgoś, Sebastian Dyla, Sebastian Udała, Oskar Nagel. Chłopcy zajęli I miejsce i będą reprezentować naszą szkołę w powiecie.

Wyróżnienia otrzymali:

Najlepszy bramkarz- Oskar Nagel

Najlepszy zawodnik- Kamil Rybak

Gratulujemy osiągniętych dziś sukcesów, postawy sportowców i przestrzegania zasad fair play.