Przejdź do treści

E-twinning „Healthy Life”

Dnia 13.1.2022r. w Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego odbyły się warszaty taneczne w ramach projektu e-twinning „Healthy Life”. Uczniowie w swojej szkole podczas zajęć z języka angielskiego realizują projekty e-twinning. Jednym z ważniejszych działań było stworzenie międzynarodowej choreografii tanecznej. Uczniowie z zaprzyjaźnionych szkół z Turcji, Włoch oraz Bułgarii nagrali krótkie filmiki z układami tanecznymi z muzyką typową dla danego kraju. Instruktor tańca Paweł Wielgosz stworzył wraz z uczniami wspólną choreografię, której będą musieli nauczyć się ich koledzy z zagranicy. Dzięki temu wszyscy będą mogli zjednoczyć się podczas wspólnego tańca. Uczniowie oprócz tańca wymieniają się doświadczeniami i korespondują ze sobą. Niedawno, wymienili się wspaniałymi kartkami z życzeniami noworocznymi.