Skip to content

BIESZCZADY 2019

Dnia 07.05.2019 r. około godziny 5:00 spod naszej szkoły wyruszyła wycieczka klas  VI-VIII w Bieszczady!

Podróż już od samego początku przebiegała bez żadnych zakłóceń, we wspaniałej atmosferze. Pogoda dopisywała, a na twarzach wszystkich uczestników rysował się uśmiech!

Wycieczka była zorganizowana przez biuro podróży AS Travel, a opiekunami byli nauczyciele p. Iwona Stryjak,  p. Agata Rybak, p. Przemysław Durlej.

Na samym początku, pojechaliśmy do Komańczy malowniczej miejscowości. Odwiedziliśmy tam Klasztor Sióstr Nazaretanek, miejsce odosobnienia Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Następnie świetnie bawiliśmy się w parku linowym. Dzień zakończyliśmy zakwaterowaniem w pensjonacie.

Drugi dzień rozpoczęliśmy od  przejażdżki „Bieszczadzkimi drezynami rowerowymi”, kolejnym punktem była wspinaczka górska. Dotarliśmy do schroniska „Chatka Puchatka” na wysokości 1228m.

Kolejnego dnia uczestnicy wycieczki mogli podziwiać piękne widoki z kamieniołomu w Myczkowcach. Ostatnim punktem była wizyta w Ośrodku Wypoczynkowo- Rehabilitacyjnym  Caritas, zobaczyliśmy tam mini zoo i park miniatur.

Ostatniego dnia naszej wycieczki zwiedziliśmy przepiękny Kraków. Do domu wróciliśmy po czterech dniach w piątkowy wieczór.

   

rpt
sdr
rpt
rpt
dav
dav
dav
dav
dav
dav
dav
dav
dav
rpt
rpt
sdr
sdr
sdr
rpt
rpt
rpt
rpt
dav
dav
dav
dav
sdr
rpt
mde
rpt
rpt
rpt
rpt
rpt
dav
rpt
rpt
rpt
sdr
dav
dav
rpt
sdr
dav