Skip to content

BAL KARNAWAŁOWY

Dnia 08.02.2018 r. w Szkole Podstawowej w Opatowie odbył się Bal Karnawałowy. Uczestników przywitała Pani dyrektor Maria Haziak. Klasy młodsze rozpoczęły zabawę o godz. 16.00 natomiast starsi uczniowie o godz. 18.00. Zabawa rozpoczęła się pokazem tanecznym zerówki, klasy pierwszej oraz uczennic z klasy 3A. Wszyscy uczestnicy balu mieli piękne przebrania. Rada Rodziców przygotowała pyszny poczęstunek dla dzieci. Na balu wychowawczynie klas młodszych  Alicja Skąpska i Ewa Gudra malowały dzieciom twarze. Wszyscy bawili się znakomicie. Podczas balu dzieci udzielały wywiadu do szkolnej telewizji  „NaCzas”. Reporterka, Paulina Jagieła zadawała dzieciom pytania dotyczące balu i trendach mody królujących podczas karnawału. Relację z balu będzie można obejrzeć na szkolnej stronie internetowej. Wychowawcy bawili się razem z dziećmi , a oprawę muzyczną zapewnił szkolny  DJ- Stanisław Napierała. Animatorami balu byli Elwira Wielgosz oraz Przemysław Durlej. Bal Karnawałowy wypadł znakomicie.