Przejdź do treści

XXXX Alpinada Mount Kobyla Góra

Drużyna Harcerska Orły Opatów zajęła I miejsce podczas XXXX jubileuszowej Alpinady Mount Kobyla Góra. Odbyła się w dniach 16-18.09 2022. Nasz patrol był bardzo kreatywny na całej trasie, jak również na każdym z przygotowanych punktów kontrolnych. Wykazaliśmy się kreatywnością, pogodą ducha mimo deszczu i chłodu. Zajęcie pierwszego miejsca jest dla nas ogromną radością i zarazem wyróżnieniem. Od kilku lat drużyna, która wygrywa Alpinadę przygotowuję kolejną w nowym roku harcerskim. Dołożymy wszelkich starań i sił, aby nasza trasa była piękną przygodą dla harcerzy z całego naszego hufca. Pierwsze miejsce zdobyły druhenki: Wiktoria Durlej, Oliwia Bzderek, Maja Jędrysiak, Michalina Tucholska, Wiktoria Szczęsna, oraz druhowie: patrolowy Bartosz Grzesiak i Krzysztof Stryjak. Dziękuję i bardzo gratuluję.

/-/ dh Agata Rybak