Przejdź do treści

Mikołaj w grupie 6 latków

7 grudnia w oddziale przedszkolnym, w grupie 6-latków zawitał Mikołaj. W związku z panującą pandemią nie było to zwykła wizyta. Mikołaj przyjechał samochodem pod okna szkoły z workiem pełnym prezentów. Dzieci z radością powitały Świętego Mikołaja z okien swojej sali. Zaśpiewały piosenkę i powiedziały wierszyk. Święty mocno wytężał słuch przez okno, ale ucieszył się i powiedział, że w przyszłym roku pewnie spotka się z wszystkimi osobiście. W tym dniu dzieci otrzymały też przesłanie od Świętego Mikołaja z Gminy Łęka Opatowska, które obejrzały na dużym ekranie w sali. Mikołaj ten również przesłał dzieciom prezenty w postaci kubków z cukierkami. Dzieci były bardzo zadowolone z prezentów oraz wizyt Mikołaja chociaż nie w tradycyjny sposób. W tym dniu dzieci miały dobry nastrój bawiąc się i śpiewając oraz grając na różnych instrumentach. Z pewnością na długo zapamiętają taką wizytę, która wcześniej miała inny wymiar.