Przejdź do treści

FERIE ZE ŚWIETLICĄ ŚRODOWISKOWĄ

Od 12 do 16 lutego odbyły się w naszej szkole ferie zimowe, w czasie których świetlica przygotowała program tak, by umilić dzieciom ten zimowy, wolny czas od nauki. Uczniowie bardzo chętnie wzięli udział we wszystkich formach aktywności dla nich przygotowanych. Były to zajęcia sportowe na sali gimnastycznej, zajęcia kulinarne na których dziewczęta przygotowały słodkie delicje, by poczęstować nimi sportowców, a także gry i zabawy integracyjne. Przeprowadzono konkurs plastyczny i turniej warcabowy cieszący się dużym zainteresowaniem wśród dzieci. Czas ferii został zwieńczony wyjazdem do Wrocławia. Tam uczniowie mogli wyszaleć się sportowo w parku trampolin ,,Go Jump”, dowiedzieć się od przewodnika wielu ciekawych rzeczy o mieście, które zwiedzają, a finalnie odpocząć w czasie seansu filmowego. Dziękujemy wszystkim uczestnikom szkolnych ferii zimowych za udział i wspaniałą wspólną zabawę.